ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA

UWAGA!
Duuuuuuuuuuuuuuużo wolnych miejsc na zajęciach!

Gorąco zapraszam chętnych na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w ramach:
– koła teatralnego,
– koła filmowego,
– koła dziennikarskiego,
– koła miłośników literatury.

1.TEATR MÓJ WIDZĘ… NIEOGROMNY, (ale wesoły)
Lubiących zabawę w teatr zapraszam na zajęcia TEATRALNE, które odbywać się we:
wtorek – 16.00 – 19.00 (sala audiowizualna).
Świetna zabawa to nie wszystko! Uczestnictwo w zajęciach daje możliwość prezentacji talentów podczas konkursów, festiwali i przeglądów, stanowiąc doskonały trening asertywności.
(Wstępnie przyjmuję dzieci i młodzież w wieku szkolnym w wieku od 10 do 20 lat).

2.FILM JAKO WYPASIONY TEKST KULTURY
Wszystkich odbiorców sztuki filmowej, kochających kinematografię zapraszam na bezpłatne zajęcia FILMOWE, które będą odbywać się w:
piątek – 15.00 – 17.15 (sala audiowizualna).
Zajęcia adresowane są nie tylko do tych, którzy kochają kino, ale także do tych, którzy pragną usprawnić umiejętności wymagane na języku polskim.

3.CZWARTA WŁADZA W RĘCE MŁODYCH
Wszystkich zafascynowanych mass mediami (prasa, radio, telewizja, Internet) zapraszam na zajęcia DZIENNIKARSKIE, które będą odbywać się w:
środę – 15.00 – 18.00 (sala 203, sala 304).

SZCZEGÓLNIE PILNIE POSZUKUJĘ ZAPALEŃCÓW, KTÓRZY PODEJMĄ SIĘ PROWADZENIA RADIA INTERNETOWEGO (nagrywanie audycji i postprodukcja oraz prowadzenie programów na żywo).

Bardzo mile widziani są ochotnicy, pragnący współpracować z telewizją MDK, która działa od kwietnia 2015 roku. Zapraszam przyszłych reporterów, speakerów, prezenterów, operatorów kamer, montażystów.

Uczestnicy preferujący dziennikarstwo prasowe mają możliwość publikowania swoich artykułów na stronie MDK i w prasie lokalnej.

4.JAKA JEST ROLA ARCHAIZACJI W LITERATURZE…
oraz „na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa”, a także inne tajemnicze zagadnienia z historii literatury, teorii literatury i nauki o języku zostaną wyjaśnione na bezpłatnych ZAJĘCIACH DLA MIŁOŚNIKÓW LITERATURY, które będą odbywać się w:
poniedziałek – 16.00 -19.00 (sala 203)
Zajęcia adresowane są przede wszystkim do tych, którzy pragną usprawnić umiejętności wymagane na języku polskim, szczególnie – panicznie bojących się egzaminu maturalnego z języka polskiego.

Proszę dzwonić pod numer telefonu: 516 430 399

Konstancja Zarzycka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *