WYGRAJ SUKCES – w Jaworznie

Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” jest jedną z najważniejszych imprez w Polsce – rozgrywanych w piętnastu miastach, w tym od kilku lató również w Jaworznie. Zmagania wokalne rozpoczęli w 1996 roku Dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury – Jolanta Rosik-Rosińska wraz z Jarosławem Piątkowskim, właścicielem Studia Pro-Media, którzy przystąpili do organizacji 1 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” – zatem tegoroczny konkurs nosi już nr 24.
Organizatorzy chcieli zachęcić do śpiewania dzieci i młodzież z małych ośrodków wiejskich, dla których brak akompaniamentu i podkładu muzycznego był powodem do rzadkich występów. Dlatego też konkurs został poprzedzony wydaniem kasety magnetofonowej „Wygraj Sukces”, której pomysłodawcą był Jarosław Piątkowski.
Wśród jurorów eliminacji finałowych konkursu w ciągu 20 lat pojawili się m.in.: Elżbieta Skrętkowska, Grażyna Łobaszewska, Agata Steczkowska, Elżbieta Zapendowska.
Zapraszamy na 24 Ogólnopolski KONKURS PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES” – KWALIFIKACJE REGIONALNE w Młodzieżowym Dom Kultury im. „Jaworzniaków” w Jaworznie 28 maja 2019 r. Koncert Konkursowy – godz. 11.00 (próby – godz. 9.00)
Harmonogram wystepów:
Godz.: 1100 – I grupa wiekowa
Godz.: 13 30 – II grupa wiekowa
Godz. 15 30 – III i IV grupa wiekowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.