PRZEPRASZAM, NIE PRZESZKADZAM?

Kiedy:
26 Wrzesień 2020@18:00 – 20:00
2020-09-26T18:00:00+02:00
2020-09-26T20:00:00+02:00
Koszty:
30 zł
PRZEPRASZAM, NIE PRZESZKADZAM?

Kolejny raz zapraszamy Państwa na spektakl – Przepraszam, nie przeszkadzam? który odbędzie się 7 czerwca 2020 roku o godz. 18:00 na naszej scenie głównej w MDK im. Jaworzniaków w Jaworznie.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl oraz w kawiarni Arete w MDK.
Zapewniamy kilkadziesiąt minut dobrej rozrywki. Stare, ponadczasowe przeboje są uzupełnieniem niesamowitych przypadków i zbiegów okoliczności, których z pewnością nam wszystkim dostarcza – po prostu życie…
Kilka słów o spektaklu:
Spektakl „Przepraszam, nie przeszkadzam?”, jest swoistym kalejdoskopem.
Przed naszymi oczami przesuwają się przypadkowi ludzie z ich na pozór powszednimi dramatami, które jednak uzyskują nowy, głębszy wymiar podczas nieoczekiwanych spotkań. I wystarczy kawałek rzeczywistości, a w nim taka sobie zwyczajna ławka w miejskim parku, by jeden przypadek pociągnął za sobą lawinowo inne, a na nie zaczęły nakładać się okoliczności, tkające z przypadkowej materii, miejsca i czasu, wątki znaczące dla każdego z tych, którzy pozwolili sobie na drobny relaks, na tejże właśnie ławeczce. I aby zaczęło toczyć się życie w nowych, zaskakujących dla samych uczestników tego dramatu odsłonach. Ale jest i róża, a jej rola jest nie do ocenienia. Prowadzi losy ludzi tak, jakby dotknęła ich ręka samego Boga.
Swoistym dopełnieniem wydarzeń są znane i bliskie każdemu polskie piosenki z końca poprzedniego stulecia.
Obsada: Bara Hanna, Bartyzel Joanna, Biały Kasia, Gryboś Sandra, Jedlecki Rafał, Kijewska Barbara, Kowalcze Ewa, Kowalczyk Karolina, Knapik Piotr, Kurnyta Hanna, Łętowski Dariusz, Sagnard Florian, Stano Michał, Szpak Ewa, Pałka Klaudia, Wawrzyńczak Anna i Zapala Magdalena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.