NERWICA NATRĘCTW

Kiedy:
26 Luty 2021@17:30 – 19:30
2021-02-26T17:30:00+01:00
2021-02-26T19:30:00+01:00
NERWICA NATRĘCTW

Szanowni Państwo,

w trosce o Wasze zdrowie jesteśmy zmuszeni ponownie przenieść spektakl „Nerwica natręctw” w Jaworznie, zaplanowany na 27.09.2020 na 26.02.2021r. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy spotkamy się w bezpieczniejszych okolicznościach. Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna, ograniczenie związane z pandemią dotknęły nas w brutalny sposób. Z dnia na dzień zmuszeni zostaliśmy odwołać/przenieść kilkaset wydarzeń. Mamy nadzieję, że zachowacie Państwo bilety na spektakl, który zagramy w lutym. Godziny występów pozostają bez zmian. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher obejmujący przyszłe wydarzenia z naszej oferty, ważny do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl. Jesteśmy dostępni pod adresem:  rezerwacje@adria-art.pl, w treści proszę podać numer rezerwacji.

Jeżeli jednak zdecydują się Państwo na zwrot pieniędzy, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety. Przepraszamy za niedogodności.

 
Zespół organizatora – Adria Art

 

„Nerwica natręctw” godz. 17 30 

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” – sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.
Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda… Będzie zabawnie!

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś
Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz
Rafał Królikowski
Artur Barciś/Andrzej Zieliński
Zdzisław Wardejn
Bilety na adria-art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.