SPEKTAKL ODWOŁANY!!!! GRZEBIEŃ ZIELONY

Kiedy:
18 Październik 2020@17:00 – 18:30
2020-10-18T17:00:00+02:00
2020-10-18T18:30:00+02:00
SPEKTAKL ODWOŁANY!!!! GRZEBIEŃ ZIELONY

zwrot za bilety w kasie Arete (należy oddać bilet) lub na Kupbilecik.pl

Serdecznie zapraszamy na premierę naszego nowego spektaklu – Grzebień Zielony, która odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku o godz. 17:30 na naszej scenie głównej w MDK im. Jaworzniaków w Jaworznie.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl oraz w kawiarni Arete w MDK.
Kilka słów o spektaklu: Szalone tempo życia nie pozwala nam zbyt często powracać do minionych lat… żyjemy tu i teraz. Zapominamy o dawnych znajomościach. Spektakl Grzebień zielony pozwoli nam pobyć chwilę w przeszłości- w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Po 25 latach rozłąki, w dość drastycznych okolicznościach, kilka byłych przyjaciółek postanawia odnowić znajomość z okresu krakowskich studiów. Wspomnienia ich są i zabawne, i wzruszające, a pamięć zbiorowa pozwala przywrócić zapomniane już chwile…I najważniejsze- tajemnica, która zniszczyła ich pięcioletnią przyjaźń, zostaje wyjaśniona, a przyjaźń nabiera nowych znaczeń w klimacie przebojów tamtych lat. Wokaliści przywołują bowiem Korę, Lenona, Joplin, Brekaut… i wielu, wielu innych znaczących piosenkarzy.
Obsada:
Aktorki: Kasia Biały, Iwona Dziwosz, Basia Kijewska, Ewa Kowalcze, Aneta Moryń, Marta Oleksy, Ewa Szpak i Ania Wawrzyńczak.
Wokaliści: Rafał Jedlecki,  Karolina Kowalczyk, Darek Łętowski, Klaudia Pałka Iwona Pilarz, Weronika Trzcińska i Julia Talarczyk.
Znakomite utwory będą grane na żywo przez MusArt Studio
Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.