ANDROPAUZA 3 – CZYLI JAK ŻYĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ

Kiedy:
21 Wrzesień 2018@18:00 – 20:00
2018-09-21T18:00:00+02:00
2018-09-21T20:00:00+02:00
ANDROPAUZA 3 - CZYLI JAK ŻYĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ

UWAGA – SPEKTAKL PRZENIESIONY NA 21 WRZEŚCIA 2018 r.  Kupione bilety nie tracą ważności!

ANDROPAUZA 3 – CZYLI JAK ŻYĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ 

Dalszy ciąg Andropauzy 2 i 3. Spektakl premierowy. 
W Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie w dniu 07.05.2018r. wystawiony zostanie spektakl komediowy :Andropauza III,czyli jak żyć, żeby nie zwariować.
Na scenie zobaczą Państwo: Katarzynę Mikiewicz Jacka Kawalca; Andrzeja Beyę Zaborskiego; Tadeusza Rossa; Artura Dziurmana /pięcioro artystów/. Opis spektaklu :
Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.
Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”
Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!
Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”
Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:
Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce, które kocha i wiecznie się śmieje!

Bilety w cenie 60 /65,- do nabycia: ARETE- tel.32/762 92 25; str.intern.kupbilecik; zbiorowe tel .603 233 363
Danuta Grążawska

Jedna odpowiedź do ANDROPAUZA 3 – CZYLI JAK ŻYĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ

  1. Jerzy Kupczyk pisze:

    Przed chwilą wróciłem z spektaklu. coś co napawa optymizmem . Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *