WALCZĄ, TAŃCZĄ I .. MYŚLĄ

WARSZTATY CAPOEIRY W MDK

Grupa Aruê Capoeira Polska działa od 2016 roku. Zajęcia prowadzi na terenie całego śląska: Katowice, Zabrze, Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Ząbkowice. Kadrę polskiej sekcji tworzy trzech instruktorów razem ze swoimi graduados, którzy znajdują się pod stałą koordynacją Professora Rodrigo Pingo (Malaga, Hiszpania). Kadrę uzupełniają alunos z najwyższymi stopniami uczniowskimi. Sekcja w Jaworznie działa od września 2010 roku, początkowo pod marką Iandê. Dnia 7 grudnia 2015 roku dołączyli do grupy Aruê.
Co roku, cyklicznie około rozpoczęcia roku szkolnego, organizują również otwarte spotkania wraz z bezpłatnymi treningami Capoeiry na rynku w Jaworznie dla mieszkańców bez względu na wiek.
Capoeira to nie tylko sztuka walki, to nie tylko sport. To coś więcej. To szansa na rozwój osobisty, nawiązanie nowych znajomości i nieustanne podróże!
Capoeira nie tylko sposób na wytrenowanie własnego ciała – to przede wszystkim sposób na rozwijanie umysłu.
Każde warsztaty capoeira dają dużo pozytywnej energii oraz motywacji do dalszych treningów. Warto jeździć na eventy, czy to do naszej grupy czy też do innych. Takie spotkania zawsze owocują w poszerzenie wiedzy oraz nowe przyjaźnie międzygrupowe.


Warsztaty odbywają się w MDK na zaproszenie Tomasza Solarza – w podwójnej roli: instruktora Capoeiry  i tancerza Teatru Tańca DYEMOTION będzie można go podziwiać w niedzielę. Warto przyjść i zobaczyć, a może nawet spróbować uczestniczyć w warsztatach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.