Spotkania z piosenką aktorską

Spotkania z piosenką aktorską w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Czekamy na zgłoszenia! W tym roku już po raz drugi będzie można wziąć udział w młodzieżowych „Spotkaniach z piosenką aktorską”.Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować interpretację jednej piosenki aktorskiej (mile widziane utwory premierowe lub w nowej aranżacji). Podkład do występu w formacie mp3, CDA, wave lub z żywym akompaniamentem (nagłośnienie małego składu instrumentalnego jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem).
Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 marca br., natomiast przesłuchania konkursowe odbędą się 17.03. od godz. 10.30 w Centrum Młodzieży w dwóch grupach wiekowych:14-17 lat i 18-24 lat. W godz. 9.00-10.35 będzie można zapoznać się z warunkami technicznymi sali. Finał „Spotkań z piosenką aktorską” połączony będzie z finałem Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych i dobędzie się w kwietniu 2018 r.
Szczegóły i informacje: Irena Latała e-mail: ilatala@cmjordan.krakow.pl, kom. 607 97 93 47
Informacje techniczne: Grzegorz Dobrowolski gdobrowolski@cmjordan.krakow.pl, kom. 603 667 496
Regulamin oraz karta zgłoszenia do konkursu „Spotkania z piosenką aktorską” znajdują się na stronie www.cmjordan.krakow.pl w zakładce: KONKURSY I FESTIWALE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *