PIĘKNIE JEST ZAGRAĆ BEZ FAŁSZU

Jest codzienna, mozolna praca, układanie palców na klawiaturze, poznawanie nut i jest nagroda – popis, który udowadnia, że nauka nie poszła w las, że trud zasługuje na brawa. Opanowanie umiejętności gry na instrumencie jest często marzeniem niejednego dziecka. W tym roku szkolnym dzieciaki miały okazję spełnić swoje marzenia i uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach nauki gry na keyboardzie. Najmłodszy uczestnik zajęć miał zaledwie 5 lat, a górnego limitu wiekowego nie było – jak widać, nie ma żadnych przeszkód do rozpoczęcia swojej przygody z tym instrumentem.
Popis dzieci podsumowujący ich pracę w tym roku odbył się 10.06.2019 w nowowyremontowanej sali audiowizualnej MDK. Małych artystów dopingowali podczas koncertu rodzice, dziadkowie, znajomi i przyjaciele. Każdy z uczestników prezentował po jednym, wybranym przez siebie utworze. Odważnie wystąpili dając fantastyczny popis swoich umiejętności. Zarówno rodzice, jak i instruktor prowadzący zajęcia byli bardzo dumni z wykonawców, i postępów, jakie w tym roku szkolnym uczynili, więc brawa rozlegały się huczne i najszczersze.
Uśmiechnięte buzie zapewniały, że po wakacjach dzieci i młodzież dalej będą rozwijać swoje pasje podczas zajęć z keyboardu. Przed nimi jeszcze mnóstwo nowych, ciekawych utworów do zagrania! PG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.