Miejski Przegląd Humoru po raz XIV

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków zaprasza na kolejne zmagania z humorem wszystkich chętnych – młodych i nieco starszych. Przewidziano trzy kategorie wiekowe dla młodszych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – oraz – poza konkursem dorośli.

Wszyscy zostaną uhonorowani dyplomami – a najlepsi wspaniałymi nagrodami. Eliminacje przeprowadzone zostaną w MDK w listopadzie. Jest więc czas, aby się zastanowić nad własnymi pomysłami na scenki kabaretowe, lub zmodyfikować po swojemu „pożyczone” od zawodowców.
Najważniejsze, że będzie zabawa i to w miesiącu najsmutniejszym w roku, gdy jesienna szaruga nie zachęca do wystawiania nosa z domu, a w domu króluje telewizor. Tymczasem można się będzie pośmiać na żywo. To znacznie fajniejszy sposób na rozrywkę.
Do pobrania regulamin i karta zgłoszeń:

RegulaminXIV

KARTA MPH14