MALISZ B. ROBOTYKA, INFORMATYKA/GRAFIKA

Zajęcia 

BOGDAN MALISZ

9

ROBOTYKA

 

 

INFORMATYKA/GRAFIKA

Piątek  3

 

 

 

sobota  6

 

 

16.30- 18.45

 

 

 

9.30-  14.00

 

203

19. FRANCISZEK NADZIEJKO

3

 MINI PIŁKA  NOŻNA

 

Poniedziałek 1

Środa 2

 

 

 

14.40- 15.25

15.25- 16.55

SP  15
20. EWA LIS

18

BALET DLA MALUCHA

BALET PRZEDSZKOLAKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY

 

BALET DLA MALUCHA

BALET KREATYWNY

BALET KREATYWNY

MODERN SPIN

 

BALET  DLA MALUCHA

BALET KREATYWNY

TANIEC WSPÓŁCZESNY

MODERN SPIN

GRUPA WHATERN

Poniedziałek 1

Poniedziałek 1

Poniedziałek 2

 

piątek 1

piątek 1

piątek 1

piątek 2

 

 

sobota 1

sobota 1

sobota 2

sobota 2

sobota 3

 

 

 

 

16.15- 17.00

17.00- 17.45

17.45- 19.15

 

15.45- 16.30

16.30- 17.15

17.15- 18.00

19.45- 21.15

 

 

8.00- 8.45

8.45- 9.30

9.30- 11.00

11.00-  12.30

12.30- 14.45

 

Sala taneczna

 

 

sala taneczna

 

 

305

 

 

sala taneczna

21. EWA SZPAK

8

TEATRALNE 

 

MEDIALNE  LO 1

 

TEATRALNE

wtorek 2

 

CZWARTEK 3

 

 SOBOTA 3

 

( co 2 tyg – 6 h)

17.00- 18.30

 

16.00- 18.15

 

9.00- 13.30

 

Sala

teatralna

audio-

wizualna

 

Sala

teatralna

22. LUCYNA STANISŁAWSKA

18

RYSUNEK I MALARSTWO poniedziałek  4

środa  3

 

 

12.00- 15.00

12.00- 14.15

 

202

23. ZBIGNIEW SZUSTER

3

ROZRYWKI UMYSŁOWE

KOŁO SZACHOWE

wtorek 3

 

 

15.45- 18.00 203
24. ELŻBIETA TRZECIAK

8

CERAMIKA Poniedziałek 4

wtorek  4

 

 

 

 

15.00–  18.00

16.30- 19.30

302
25. GRZEGORZ TUCKI

18

WSPINACZKA SPORTOWA Poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

15.15- 18.15

15.15- 18.15

           14.30- 16.00    SP 6

15.15- 18.15

15.15- 18.15

Sala

gimna-

styczna

 

26. ANNA WYJADŁOWSKA

9

WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE Wtorek 3

 

 

czwartek 3

 

 

 

czwartek 3

 

14.00- 16.15

 

 

12.15- 14.30

 

 

 

14.45- 17.00

 Betlejem

 

ognisko wychowawcze

 

 

 Betlejem

27. KATARZYNA WYJADŁOWSKA

9

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE

 

Poniedziałek 3

 

środa 3

 

czwartek 3

 

 

 

14.00- 16.15

 

14.00- 16.15

 

12.15- 14.30

 Betlejem

 

 

Betlejem

 

ognisko wychowawcze

28. KONSTANCJA ZARZYCKA

18

KOŁO MIŁOŚNIKÓW LITERATURY

 

K. FILMOWE

 

ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNO-MEDIALNE LO 1

 

 

DZIENNIKARSKIE

 

 

 

TEATRALNE

 

 

 

Poniedziałek  4

 

 

piątek  3

 

czwartek 3

 

 

 

 

środa  4

 

 

 

wtorek 4

 

16.00- 19.00

 

 

15.00- 17.15

 

14.45-  17.00

 

 

 

 

13.00- 16.00

 

 

 

16.00 –  19.00

 

203

 

audio-

wizualna

 

audio-wizualna 303

 

 

203

 

 

 

audio-

wizualna