HARMONOGRAMY WYSTĘPÓW -XIX FKDiM „JAWOR 2019”

Terminy konkursów: dla przedszkoli „Z ekologią na TY” oraz muzyczny i recytatorski dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych.

HARMONONGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU „Z ekologią na Ty” XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019”

kat. Przedszkola

Lp.

Wykonawca

Placówka

Repertuar

Instruktor

Terminy

1

,,Wesołe słoneczka”

PM1 w Jaworznie

,,Piosenka o Dinku” wiersz autorski ,,Smog nad miastem” inscenizacja taneczna ,,Wiosenne słońce”

Teresa Lazur

18.04.

godz. 9 00

2

,,Iskierki”

Przedszkole Miejskie nr 4 w Jaworznie

Taniec Michael Jackson ,,Earth song”piosenka ,,Stwory głodomory” recytujący Zuzanna Gendek Gabriela Chołodowska Klara Mleczko

Joanna Szymiec – Ciołczyk

18.04.

godz. 9 00

3

,,Tęczowe ludki”

PM nr 3 w ZS3

Taniec Walca Walca piosenka ,,Ziemia wyspa Zielona”recytujący Nikodem Preczkowski ,,Ziemia nasza planeta”

Anna Pedewska

18.04.

godz. 9 45

4

Zespół

PM nr 18 w Jaworznie

Michael Jackson ,,Earth Song” ,,Piosenka ekologiczna” Kinga Ćwik Julia Majka ,,Mali strażnicy przyrody”

Katarzyna Habowska

18.04.

godz. 9 45

5

Zespół

PM nr 28 w Jaworznie

Taniec ,,Poranek” piosenka ,,Ziemia – zielona wyspa” Nela Gąsiorowska Stanisław Krzystolik

brak

18.04.

godz. 10 30

6

,,Motylki”

PM nr 1w Jaworznie

Taniec ,,Czekolada Lidia Tobiasz – ,,Ekologia” recytujący Oliwia Rychel Bożena Forma ,,Ziemia”

Iza Mika

18.04.

godz. 10 30

7

Ziemianie”

PM 27 w Jaworznie

Taniec ,,Moja planeta” piosenka ,,Świat bez wody” Liliana Czajka – wiersz ,,Zostawcie nam”

Helbin Bogusława

18.04.

godz. 11 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU MUZYCZNEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019” I-III

Lp. Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor

Terminy

1.

Zofia Urbanik

SP 15 Jaworzno

,,Kotek Kłopotek” ,,Jestem Polką i Polakiem”

Józef Urbanik Beata Molenda

1.04.

godz. 9 00

2.

Julia Syrek

SP 15 Jaworzno

,,Magiczna podróż” ,,Laleczka z saskiej porcelany”

Józef Urbanik Beata Molenda

1.04.

godz. 9 00

3

Maja Sułkowska

Klub NIKO Jaworzno

,,Najpiękniejsza w klasie” ,,Miłość rośnie wokół nas”

Katarzyna Habowska

1.04.

godz. 9 00

4

Anna Stańczyk

Klub NIKO Jaworzno

,,Kolorowe dzieci” ,,Pół kroku stąd”

Katarzyna Habowska

1.04.

godz. 9 00

5

Paulina Knapik

Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie

,,Piosenka na cztery kopyta i wiatr” ,,Ciastka”

Magdalena Rabanda

1.04.

godz. 9 00

6

Zespół Dziewczęcy MOPT

Młodzieżowy Ośrodek Twórczej w Dąbrowie Górniczej

,,Straszny budzik” ,,Kolorowa Stonoga”

Dariusz Szweda

2.04.

godz. 11 00

7

Kacper Knosała

Młodzieżowy Ośrodek Twórczej w Dąbrowie Górniczej

,,Mama wszystko wie” ,,Wstawaj to już wiosna”

Dariusz Szweda

2.04.

godz. 11 00

8

Milena Majewska

MDK Jaworzno

,,Pierwszy raz jak sięga pamięć” ,,Chłopiec z gitarą”

Paulina Gacek

1.04.

godz. 9 00

9

Weronika Boba

MDK Jaworzno

,,piosenka drewnianych lalek”

Paulina Gacek

1.04.

godz. 9 00

10

Lena Lenarcik

MDK Jaworzno

,,Laleczka z saskiej porcelany” ,,Pół kroku stąd”

Paulina Gacek

1.04.

godz. 9 00

11

Aleksandra Daniłowska

MDK Jaworzno

,,Pół kroku stąd” ,,Piosenka drewnianych lalek”

Paulina Gacek

1.04.

godz. 9 00

12

Alicja Bąk

MDK Jaworzno

,,W czasie deszczu dzieci się nudzą” ,,Obiecuję”

Paulina Gacek

1.04.

godz. 9 00

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU MUZYCZNE XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019”

kat. IV-VIII

  Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1 Zuzanna Kramarz SP 16 Jaworzno Małe skrzydła

Powietrze

Grażyna Prokop 1.04.

godz. 1300

2 Magdalena Łatak SP 16 Jaworzno Jeszcze nie widziałam

Radość najpiękniejszych lat 

Grażyna Prokop 1.04.

godz. 1300

3 Kacper Habowski Klub NIKO Krakowski Spleen

Zimny drań

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

4 Martyna Lichocka Klub NIKO Piosenka drewnianych lalek

O mnie się nie martw

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

5 Marcelina Jezierska Klub NIKO Kaktus

Wszystko się może zdarzyć

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

6 Ewa Sidełko Klub NIKO Dmuchawce latawce wiatr

Tyle słońca w całym mieście

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

7 Duet Marysia

i Zosia

SP 15 Jaworzno Mój sen jak ogniska

Odbicia dwa

Bożena Gredka 1.04.

godz. 9 00

8 Zofia Pawlik SP 15 Jaworzno Świat bez wody

Jak będę

Bożena Gredka 1.04.

godz. 9 00

9 Maria Urbanik SP 15 Jaworzno Gdyby Chopin grał

Lubię deszczyk

Bożena Gredka

J. Urbanik

1.04.

godz. 9 00

10 Aleksandra Bojko SP 15 Jaworzno Mój przyjaciel cały świat

Żaby

Bożena Gredka 2.04.

godz. 9 00

11 Piętnastokrotki SP 15 Jaworzno Na moście

Jeszcze nie widział

Bożena Gredka 2.04.

godz. 9 00

12 Urwani z Choinki SP 15 Jaworzno Piosenka o serduszku

Leśna dyskoteka

Bożena Gredka 2.04.

godz. 9 00

13 Alicja Gwizdalska SP 12 Jaworzno Walc na cztery łapy

Magiczna podróż

Józef Urbanik 1.04.

godz. 1300

14 Zespół Harmider MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Nie bój się chcieć

Lato (od czego by tu zacząć….)

Aleksandra Stanko 2.04.

godz. 1300

15 Alicja Proksa SP 21 w Jaworznie Kaktus

Pozytywnie tak

Stanisław Kurek 1.04.

godz. 1300

16 Hanna Jasik Zgłoszenie indywidualne Cykady na cykladach

Zabiorę Cię

  1.04.

godz. 1300

17 Alicja Gwizdalska SP 12 w Jaworznie Walc na cztery łapy

Magiczna podróż

Józef Urbanik 1.04.

godz. 1300

18 Sandra Pytlarz Zgłoszenie indywidualne Prawie udało się

Co się śni niewidomym

Joanna Motyka 1.04.

godz. 1300

19 Jagoda Rataj SP im. Górnośląskich Noblistów Pali się

Jesteś wariatką

Irmina Barczewska Garus 1.04.

godz. 1300

20 Agata Stokowska Klub MCKiS Podłęże Szabada Unisono Bernadeta Zapała 1.04.

godz. 1300

21 Karolina Lofek SP JaworznoP 15 Gdy Chopin spał

Co nam w duszy gra

Krystyna Malara 1.04.

godz. 1300

22 Emilia Siedlarz SP 7 Jaworzno Na wakacje

Babka w klapkach

Piotr Krawczyk 2.04.

godz. 9 00

23 Karolina Łabaj SP 7 w Jaworznie Lato lato

Pół kroku stąd

Piotr Krawczyk 2.04.

godz. 9 00

24 Szkolna orkiestra SoHappy Seven SP 7 w Jaworznie Lato lato

Wakacje

Piotr Krawczyk 2.04.

godz. 9 00

25 Honorata Garlej SP 7 w Jaworznie Ale jestem

Zamień dzień w noc

Piotr Krawczyk 2.04.

godz. 9 00

26 Alicja Gwizdalska SP 12 w Jaworznie Walc na cztery łapy

Magiczna podróż

Józef Urbanik 1.04.

godz. 1300

27 Gabriela Ruszaj Klub NIKO Meluzyno

Szkolna sympatia

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

28 Klaudia Lichocka Klub NIKO Antidotum

Łatwopalni

Katarzyna Habowska 1.04.

godz. 1100

29 Kinga Kwiatkowska Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Dąbrowa Górnicza Udał prawie się

Nie zapomnij

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 1100

30 Hanna Wojnarowska Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Dąbrowa Górnicza Wybieram Cię

Po prostu bądź

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 1100

31 Aleksandra Bielewicz Dom Kultury Komorowice w Bielsko Białej Modlitwa

Moknie w deszczu diabeł

Agnieszka Dylik 1.04.

godz. 1300

32 Zespół Kontrasty Dom Kultury Komorowice w Bielsko Białej Niech ziemia tonie w kwiatach

Nie zadzieraj nosa

Agnieszka Dylik 1.04.

godz. 1300

33 Julia Faruga SP 3 w Jaworznie Tacy młodzi

Co nam w duszy gra

Barbara Sroka 2.04.

godz. 9 00

34 Wiktoria Hango SP 1 w Sułoszowej kolorowy wiatr

Nie dokazuj

Renata Guzik 2.04.

godz. 1100

35 Zespół wokalny ze SP nr 1 w Sułoszowej SP 1 w Sułoszowej Lipka Gdy marzę Renata Guzik 2.04.

godz. 11 00

36 Joanna Pach SP 7 w Jaworznie Lustro

Odkryjemy miłość nieznaną

Aneta Wilczyńska 2.04.

godz. 9 00

37 Alicja Wachowicz SP 7 w Jaworznie Piosenka na cztery kopyta i wiatr Aneta Wilczyńska 2.04.

godz. 9 00

38 Amelia i Maja Romanowskie SP 7 w Jaworznie Piosenka drewnianych lalek

Pierwszy raz jak sięga pamięć

Aneta Wilczyńska 2.04.

godz. 9 00

39 Paulina Szulc SP 7 w Jaworznie O mnie się nie martw

Pięknie żyć

Aneta Wilczyńska 2.04.

godz. 9 00

40 Szymon Hrapkowicz SP 7 w Jaworznie Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

Sto uśmiechów na minutę

Aneta Wilczyńska 2.04.

godz. 9 00

41 Zespół Kantata Zespól Szkolno-przedszkolny nr 1 w Jaworznie We wtorek w schronisku

Bananowy song

Monika Wojciechowska 2.04.

godz. 9 00

42 Julia Jussak Zespól Szkolno-przedszkolny nr 1 w Jaworznie Byle jak

Zakazany owoc

Monika Wojciechowska 2.04.

godz. 9 00

43 Justyna Zawiślak MDK Jaworzno Pół kroku stąd Chłopiec z gitarą Paulina Gacek 2.04.

godz. 1300

44 Lilianna Pałac MDK Jaworzno Pół kroku stąd Laleczka z saskiej porcelany Paulina Gacek 2.04.

godz. 1300

45 Zuzanna Hezner MDK Jaworzno Być kobietą

Zakazany owoc

Paulina Gacek 2.04.

godz. 1300

46 Joanna Domogała SP 8 w Jaworznie Chodź pomaluj mój świat

Tyle słońca w całym mieście

Barbara Knot 2.04.

godz. 9 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU MUZYCZNEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019” kategoria Gimnazjum

Lp Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1. Zuzanna Grotnik SP11 Jaworzno Kwiaty we włosach

Malinowy Chruśniak

Ewa Krzywosz 1.04.

godz. 11 00

2. Marta kula SP11 Jaworzno Nie zapomnij

Na pustyni

Ewa Krzywosz 1.04.

godz. 11 00

3 Amelia Gibas SP2 Jaworzno Dinozaury

Cyklady na cykladach

Jolanta Adwent 1.04.

godz. 11 00

4 Mało popularni Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Ach jak przyjemnie

Już nie zapomnisz mnie

Aleksandra Stano 1.04.

godz. 11 00

5 Julia Szotek Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Sen o Wiktorii

Coś optymistycznego

Aleksandra Stano 1.04.

godz. 11 00

6 Michał Posłuszny Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Trójkąty i kwadraty

Hej Wy

Aleksandra Stano 1.04.

godz. 11 00

7 MOPT Singers Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Jesteś mój

Każdy chciałby tak mieć

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 11 00

8 Gabriela Foksa Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej Ballada o dziwnym malarzu

Nie wiem czy warto

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 11 00

9 Natalia Oleksy Gimnazjum w Szczakowej Zgaśnij księżycu

Dwa serduszka

Marta Grabska 1.04.

godz. 11 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU MUZYCZNEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019  kategoria Ponadgimnazjalne

Lp. Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1. Natalia Smalcerz Indywidualne zgłoszenie Czas nie będzie na nas czekał

Ta sama chwila

Dariusz Fec 2.04.

godz. 11 00

2. Marta Szczpanek MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Zaczekam Nie wie nikt Aleksandra Stano 2.04.

godz. 13 00

3 The Tonacja MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Bal Arlekina

Każdy chciałby tak mieć

Aleksandra Stano 2.04.

godz. 13 00

4 Mateusz Worek MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Miasto Tańcząc w powietrzu (Linoskoczek) Aleksandra Stano 2.04.

godz. 13 00

5 Natalia Siekierka MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Nieznajomy

Zacznij od Bacha

Aleksandra Stano 2.04.

godz. 13 00

6 Wiktoria Kuźnia MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Miłość Ci wszystko wybaczy

Wyśniłam sen

Aleksandra Stano 2.04.

godz. 13 00

7 Julia Farat Placówka Opiekuńczo Wychowawcza Spokojna Przystań Halleluja

Tęsknie za tobą

Katarzyna Miranowicz 1.04.

godz. 11 00

8 Sara Czekajska Placówka Opiekuńczo Wychowawcza Spokojna Przystań Księżniczka

Ewakuacja

Katarzyna Miranowicz 1.04.

godz. 11 00

9 Natalia Świętosławska LO 2 w Jaworznie Wstaje

Jednego serca

Anna Adamus 2.04.

godz. 11 00

10 Zuzanna Krzepkowska Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Boje się

Bądź mi tatą

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 11 00

11 Krzysztof Pawik Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Nieznajomy

Zacznij od Bacha

Dariusz Szweda 2.04.

godz. 11 00

12 Wiktoria Bryl? LO 2 w Jaworznie Jestem kobietą

Za daleko mieszkasz miły

Anna Adamus 2.04.

godz. 11 00

13 Minstrel MDK Jaworzno Sielanka o domu

Kędykolwiek teraz jesteś

Zygmunt Kobiałka 2.04.

godz. 13 00

14 Ania i Marzena ZSP nr 3 w Jaworznie Tabb & Sound N

Grace Dach

Joanna Bednarek 2.04.

godz. 13 00

15 Jakub Łukajczyk ZSP nr 3 w Jaworznie Melodio Wszystko ma swój czas Joanna Bednarek 2.04.

godz. 13 00

16 Zuzanna Smolarczyk ZSO Jaworzno Chałupy welcome to Północ Agnieszka Król 2.04.

godz. 13 00

17 Angela Łukaszewska MDK Jaworzno Nowe dni

Wariatka tańczy

Paulina Gacek 2.04.

godz. 13 00

18 Rozalia Urbanik ZSO Jaworzno Radość najpiękniejszych lat

Nieznajomy

Halina Sokulska 2.04.

godz. 13 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019” kat. I-III

Lp. Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1 Kuźma Marek SP 15 Jaworzno K. Prudło ,,Srebrne ludki” wg bajki Ezopa ,,Lew i mysz” Barbara Martyka 5.04.

godz. 9 00

2 Jaromin Kamil SP 15 Jaworzno Ł. Dębski ,,Roboty”

P. Wrightson ,,Czarodziejski dywan”

Bożena Gredka 5.04.

godz. 9 00

3 Paweł Jachymczyk SP 15 Jaworzno Ł. Dębski ,,Ufo w Ustce”

A. Stachurska brak

Bożena Gredka 5.04.

godz. 9 00

4 Sojka Mateusz SP 1 z oddziałami integracyjnymi w Chrzanowie J. Brzechwa ,,Siedmiomilowe buty”

N. Usenko Bajka o aniele Rafaelu 

Katarzyna Miranowicz Bożena Motyl 5.04.

godz. 9 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019” kat. IV-VI

Lp. Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1 Igor Kasperczyk SP 7 w Jaworznie Z. Herbert ,,Siódmy anioł” M. Popek ,,Monolog znerwicowanego ucznia Elżbieta Łakus 5.04.

godz. 9 00

2 Sierakowska Karolina SP 7 w Jaworznie Adam Asnyk ,,Czary” Rene Gościnny ,,Mikołajek” Paulina Kasprzyk 5.04.

godz. 9 00

3 Żelazny Julia SP 17 w Jaworznie H. Niewiadomska ,,Bałagan” R. Gościnny ,,Mikołajek” Beata Wrona 5.04.

godz. 9 00

4 Ples Aleksandra SP 17 w Jaworznie J. Brzechwa ,,Jajko”

Ade Saint Exupery

Beata Wrona 5.04.

godz. 9 00

5 Kuglin Igor SP 11 w Jaworznie Johan W. Goete ,,Król Olch” A. Sapkowski ,,Wiedźmin” Natalia Kamińska 5.04.

godz. 9 00

6 Wiktoria Hochbaum ZSO Jaworzno B. Leśmian ,,Dusiołek
J. Brzechwa ,,Akademia Pana Kleksa”
Magdalena Gajoch Kulpa 5.04.

godz. 9 00

7 Maja Patyk ZSO Jaworzno L.J. Kern ,,Kwitnie lipa” ,,Mały książę” Magdalena Gajoch Kulpa 5.04.

godz. 9 00

8 Natalia Plewa ZSO Jaworzno B. Leśmian ,,Dziewczyna” C.S. Lewis ,,Opowieść z Narnii” Magdalena Gajoch Kulpa 5.04.

godz. 9 00

9 Martyna Guzik ZSO Jaworzno A. Mickiewicz ,,Pani Twardowska” J. Adamczewski ,,O mistrzu Twardowskim” Magdalena Gajoch Kulpa 5.04.

godz. 9 00

10 Patrycja Baran ZSO Jaworzno B. Leśmian ,,Zjesienniałe zmrocze” J. Brzechwa ,,Akademia Pana Kleksa” Magdalena Gajoch Kulpa 5.04.

godz. 9 00

11 Kaja Pierorkiewicz SP 7 w Jaworznie A. Mickiewicz ,,Świtezianka” E.E. Schmitt ,,Oskar i pani Róża Joanna Smal 5.04.

godz. 11 00

12 Honorata Garlej SP 7 w Jaworznie B. Leśmian ,,W locie

P. Hawkins ,,Zapisane w wodzie”

Joanna Smal 5.04.

godz. 11 00

     
13 Maja Broda SP 7 w Jaworznie W. Chotomska ,,Pomnik Kopernika” Elwira Lindo ,,Głupek i ja Mateuszek” Joanna Smal 5.04.

godz. 11 00

     
14 Maciej Mazgaj SP 7 w Jaworznie Z. Herbert ,,Pudełko zwane wyobraźnią” H. Sienkiewicz ,,Pan Wołodyjowski” Joanna Smal 5.04.

godz. 11 00

     
15 Nocoń Maja SP 5 w Jaworznie A. Maliszewski ,,Opowieść o panu Franciszku Mańkowskim” S. Mrożek ,,Praxis” Renata Fesper 5.04.

godz. 11 00

     
16 Jakowczyk Aleksandra SP 5 w Jaworznie B. Leśmian ,,Topielec” S. Mrożek ,,Prokurator” Renata Fesper 5.04.

godz. 11 00

     
17 Długajczyk Paweł SP 5 w Jaworznie J. Tuwim ,,Piosenka umarłego” S. Mrożek ,,Krawiec” Renata Fesper 5.04.

godz. 11 00

     
18 Fesper Iga SP 5 w Jaworznie Bułat Okudżawa ,,Błękitny człowiek” J. Olech ,,Dynastia Miziołków” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
19 Sadowska Aleksandra SP 5 w Jaworznie Cz. Miłosz ,,Przypowieść o maku”

Kelly Mckain ,,Lucy w filmie”

Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
20 Kubacki Krystian SP 5 w Jaworznie K. Wierzyński ,,W czarnym kamieniu” John Green ,,Gwiazdy naszych wina” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
21 Biel Zuzanna SP 5 w Jaworznie A. E. Odymiec ,,Nkie wiadomo co czyli romantyczność” Evin Hunter ,,Wojownicy” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
22 Lofek Julia SP 5 w Jaworznie W. szymborska ,,Rozmowa z kamieniem” B. Pawlikowska ,,Blondynka w Brazyli” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
23 Solarz Kaja SP 5 w Jaworznie K. Wierzyński ,,Słyszę czas” ,,Podróż do krainy drzew” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
24 Jureczko Martyna SP 5 w Jaworznie B. Leśmian ,,Topielec” F.H. Burnett ,,Tajemniczy ogród” Jolanta Guja 5.04.

godz. 11 00

     
25 Dorota Gomułka SP 14 w Jaworznie W, Szymborska ,,W zatrzęsieniu” ,,Ania z Zielonego Wzgórza” Joanna Papowicz 5.04.

godz. 13 00

     
27 Janikowska Anna SP 2 w Jaworznie A. Świerszczyńska ,,,,Z dna oceanu”

Jeff Gies ,,Na krawędzi wszystkiego”

Joanna Adwent 5.04.

godz. 13 00

     
28 Woskowicz Julia SP 2 w Jaworznie w. Szymborska ,,Atlantyda” Rick Riordan ,,Percy Jackson Joanna Adwent 5.04.

godz. 13 00

     
29 Gancarczyk Aleksandra SP 2 w Jaworznie B. Leśmian ,,Dusiołek” ,,Hary Poter i komnata tajemnic” Bernadeta Łabaj 5.04.

godz. 13 00

     
30 Kabiszczak Emilia SP 2 w Jaworznie B. Leśmian ,,Dusiołek”

A. Moleszka ,,Magiczne drzewo”

Bernadeta Łabaj 5.04.

godz. 13 00

     
31 Pasiuk Miłosz SP 2 w Jaworznie B. Leśmian ,,Zjesienniałe zmrocze” C.S Lewis ,,Opowieści z narni” Bernadeta Łabaj 5.04.

godz. 13 00

     
32 Wojciechowska Wiktoria SP 2 w Jaworznie B. Leśmian ,,Dusiołek” C.S Lewis ,,Opowieści z narni” Bernadeta Łabaj 5.04.

godz. 13 00

     
33 Ryś Kiara SP 2 w Jaworznie A. Mickiewicz ,,Świtezianka” ,,Hary Poter i insygnia śmiechu” Bernadeta Łabaj 5.04.

godz. 13 00

     
34 Marzec Liliana SP 6 w Jaworznie H. Lewicki ,,Bajki”

,,Mały książe”

Agata Myrlak 5.04.

godz. 13 00

     
35 Bojko Aleksandra SP 15 w Jaworznie L. Staf ,,Prośba o skrzydła” G. Kasdepke ,,Nareszcie” Bogusława Głodek Dul 5.04.

godz. 13 00

     
36 Biadacz Zuzanna SP 15 w Jaworznie A. Mickiewicz ,,Rybka” F. Hodgson Burnett ,,Tajemniczy Ogród” Dorota Puz 5.04.

godz. 13 00

     
37 Eliza Karwacka SP 15 w Jaworznie J.W. Goethe ,,Król Olszyn” A. Czerwińska Rydel ,,Fotel czasu” Dorota Puz 5.04.

godz. 13 00

     
38 Paulina Skiba SP 15 w Jaworznie B. Leśmian ,,Dusiołek” B. Kosmowska ,,Pozłacana rybka” Dorota Puz 5.04.

godz. 13 00

     
39 Izabela Ignacak SP 15 w Jaworznie A. Mickiewicz ,,Pani Twardowska” J.R.R. Tollkien ,,Hobbit” Dorota Puz 5.04.

godz. 13 00

     

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY „JAWOR 2019″

kat. Gimnazjum

lp Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1 Paweł Augustynek SP 11 T. Różycki List oceaniczny ?

Stephan King Miasteczko Salem

Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

2 Żbik Gabriela SP 11 M. Skibniewska Wiersz o pierścieniu

Stephan King Rewolwerowiec

Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

3 Natalia Paluch SP 11 T. Różycki wiersz śpiącego Neal Stepherson Peanatema Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

4 Aleksandra Paluch SP 11 Kirsi Kunnas Leśny trol Andrzej Sapkowski Wiedźmin Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

5 Rybak Marcelina SP 11 T. Różycki Literaturexpres A. Sapkowski Wiedźmin Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

6 Kula Marta SP 11 Tomasz Różycki Ostrygi i daktyle

Marcin Szczypiewski Arka czasu

Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

7 Klaudia Kolasińska SP 11 K. K. Baczyński Magia

A. Sapkowski Wiedźmin

Natalia Kamińska 5.04.

godz. 15 00

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIX FESTIWALU KULTURY DZIECI I MŁODZIEŻY

„JAWOR 2019” kat. Ponadgimnazjalne

lp Wykonawca Placówka Repertuar Instruktor Terminy
1 Borgus Weronika ZSP nr 3 S. Barańczak ,,Nie”

P. Huelle ,,Śpiewaj Ogrody

Joanna Bednarek 5.04.

godz. 15 00

2 Piegza Anna ZSP nr 3 W. Szymborska ,,Na wieży Babel” M.de Cerantes ,,Don Kichot z La Manchy” Joanna Bednarek 5.04.

godz. 15 00

3 Kozaczka Bartosz ZSP nr 3 W. Szymborska ,,Życie na poczekaniu”

D. Słowik ,,Atlas”

Anita Marcisz 5.04.

godz. 15 00

4 Julia Sierakowska LO 2 A. Osiecka ,,Ucisz serce”

W. Myśliwski ,,Kamień na kamieniu”

Dorota Bialik 5.04.

godz. 15 00

5 Aleksandra Guja LO III A. Osiecka ,,Ktoś umarł”

W. Myśliwski ,,Traktat o łuskaniu fasoli”

  5.04.

godz. 15 00

6 Angela Pytlik     Z. Szuster 5.04.

godz. 15 00

7 Dominika Słaboń     Z. Szuster 5.04.

godz. 15 00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *