KALENDARZ IMPREZ r. szk. 2017 /2018

KALENDARZ IMPREZ r. szk. 2017 /2018

Nazwisko Koło Impreza Data
Zbigniew Adamczyk Teatralne 1. Jasełka
2.Konkurs Oratorski
3.Przegląd Teatrów Profilaktycznych
grudzień
marzec
kwiecień
 Zbigniew Adamczyk Dziennikarskie 4. Dzień Ojca czerwiec
Jakub Byrczek „SZKOŁA Widzenia” Foto 1. – 12. Każda ostatnia środa miesiąca wernisaż w galerii Fotografii PUSTA cd – (plakat i zaproszenie w MDK)

13. Konferencja i podsumowanie projektu wystaw studentów i profesorów akademickich w dziedzinie „fotografia” – SEKWENCJA”

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Janusz Ciołczyk Szachy    
Anna Dzierwa Teatralne 1. Pensjonat – Cichy zakątek (spektakl)

2.Loteria (3 x)(spektakl)

wrzesień/ październik

maj/czerwiec

Dobiesław Derda Strzeleckie 1. Zawody strzeleckie okazji święta Niepodległości

2. Wiosenne zawody strzeleckie

20 listopada

19 marca

Marian Folga Ceramika 1. Widowisko listopad
 Marian Folga Rysunek I Malarstwo 2. Widowisko grudzień
 Marian Folga Capoeira 3. Widowisko luty
 Marian Folga Teatr Tańca Dyemotion    
Renata Gacek Młodzieżowe Zespoły Muzyczne 1. Św. Mikołaj w MDK

2. Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Złota Kantyczka

3. Koncert Laureatów Złotej Kantyczki

4. Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR

6 grudnia

11-15 grudnia

13 stycznia

marzec/

kwiecień

Ewa Gajda-Migacz Keyboard 1.Mikołajkowe koncertowanie grudzień
 Ewa Gajda-Migacz Zespół Skrzypcowy Koncert majowy maj
Anna Gil Zajęcia Teatralne

Sp. 5

Występ przed rodzicami i przedszkolakami (spektakl teatralny) maj/

czerwiec

Magdalena Gonera Balet 5 Przegląd etiud tanecznych maj
 Magdalena Gonera Warsztaty taneczne SP5 Występ przed rodzicami i przedszkolakami (spektakl teatralny z elementami ruchowymi) maj/

czerwiec

 Magdalena Gonera T. Współczesny (6-8)(9-11) podstawy Przegląd etiud tanecznych maj
 Magdalena Gonera Grupa Tańca Współczesnego Przegląd etiud tanecznych maj
 Magdalena Gonera T. Współczesny

(6-8) kontynuacja

Przegląd etiud tanecznych maj
Zygmunt Kobiałka Minstrel Muzyka i śpiew do Jasełek.

Dzień Ojca.

grudzień

czerwiec

Barbara Koczur Szycie Ręczne 1. Wyjazd/Warsztaty. Cel artystyczny. Profilaktyka listopad
 Barbara Koczur Rysunek I Malarstwo 2. Otwarte warsztaty plastyczne grudzień
 Barbara Koczur Ubioru Projektowanie 3. Otwarte warsztaty autorskie.
Profilaktyka
kwiecień
 Barbara Koczur Ceramika 4. Wyjazd. Festiwal artystyczny

5. Konkurs plastyczny.

6. Dzień Ojca

maj/czerw

czerwiec

Anna Korczyk Teatralne 1. Pensjonat – Cichy zakątek  (spektakl)
2.Loteria (3 x) (spektakl)
wrzesień-październik

maj – czerwiec

 

 

 Anna Korczyk

Czadowe Dzieciaki 4. Organizacja „mikołajek” – impreza środowiskowa

5. Ploteczka (spektakl)

grudzień
Ewa Leyko Balet 1. Występ przed rodzicami – gala czerwiec
 Ewa Leyko Taniec Współczesny

– warsztaty dla gimnazjalistów

2. Występ przed przedszkolakami

3. Dzień Ojca

stycz/luty

czerwiec

 Ewa Leyko Taniec Współczesny 4. Warsztaty tańca współczesnego marzec/ kwiecień
Artur Majewski Gitara 1. Gitarowe kolędowanie

2. Wiosenne muzykowanie z najmłodszymi

grud/styczmaj
Bogdan Malisz Informatyka/

Grafika

   
Marek Malisz Młodzieżowy Band  Koncert mikołajkowy  grudzień
Franciszek Nadziejko Sportowe    
Katarzyna Nieużyła Balet Pokaz końcoworoczny maj
 Katarzyna Nieużyła Jazz Pokaz końcoworoczny maj
Karolina Synowiec Akademia Przedszkolaka 1. Ubieranie choinki

2. Bal karnawałowy

3.Wiosenne muzykowanie

(z p. Majewskim)

grudzień

stycz/luty

maj

Ewa Szpak Teatralne 1. Wojewódzki Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

2. Występy dla przedszkolaków i podstawówek

3. Konkurs Piosenki z okresu „Solidarności”

październik

styczeń/ czerwiec

maj

Zbigniew Szuster Rozrywki umysłowe  1. Turniej warcaby 2017. 
2. HERBERTiada
3. Turniej szachowy 
4. Turniej gomoku
 październik listopad grudzień    luty
Elżbieta Trzeciak Ceramika 1. Warsztaty świąteczne

2. Warsztaty świąteczne

grudzień

marzec

Grzegorz Tucki Wspinaczka Sportowa 1. Zawody we wspinaczce sportowej dla początkujących

2. Mikołajkowe zawody we wspinaczce sportowej

3. Wieczór filmowy – przegląd filmów o tematyce wspinaczkowej

4. Zawody we wspinaczce sportowej z okazji Dnia Dziecka

1.10.17

8.12.17

3.02. 18

1.06.18

Kaja Utkowska Akademia Przedszkolaka 1. Ubieranie choinki 

2. Bal karnawałowy

3.Wiosenne muzykowanie            (z p. A. Majewskim)

grudzień

stycz/luty

maj

Jarosław Wewióra Zajęcia Wokalne Koncert kolęd

Koncert majowy

grudzień

maj

Anna Wyjadłowska Plastyczne Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Bożonarodzeniowy

marzec

grudzień

Katarzyna Wyjadłowska Plastyczne Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Bożonarodzeniowy

marzec

grudzień

Konstancja Zarzycka Miłośnicy Literatury  1. Miejski Przegląd Humoru „Śmiej się pan z tego”  24 listopada
 Konstancja Zarzycka Dziennikarskie  2. Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego  zależnie od głównego organizatora
 Konstancja Zarzycka Teatralne  3. II Jaworznicki Przegląd Teatrów Profilaktycznych „Na zdrowie!”  kwiecień