KALENDARIUM IMPREZ

KALENDARIUM IMPREZ W MDK 2019/2020

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa imprezy termin
1. ZBIGNIEW ADAMCZYK Szału nie ma

Dzień Ojca

styczeń

czerwiec

2 MONIKA DARKOWSKA – JAMRÓZ    
3. DOBIESŁAW DEREDA Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora MDK kwiecień
4.

5.

ANNA DZIERWA

ANNA KORCZYK

Zespół teatralny Czadowe Dzieciaki:
1. 6 grudnia-Paczka od św. Mikołaja- Śnieżynki w spektaklu pt „ Dziewczynka z zapałkami”:
– do południa – dla szkół podstawowych
– po południu- dla rodzicówZespół teatralny AKAD
2. 6 grudnia-Paczka od św. Mikołaja- Spektakl „ Dziewczynka z zapałkami”:
– do południa – dla szkół podstawowych
– po południu- dla rodziców

Zespół teatralny Czadowe Dzieciaki
1. Udział w FKDZiM Jawor 2020 -spektakl pt Małe smuteczki
2. Udział w Festiwalu Teatralnym w Czerwionce- pt Małe smuteczki
3. Występ dla rodziców -spektakl Małe smuteczki- czerwiec 2020

Zespół teatralny AKAD
1. Udział w FKDZiM Jawor 2020 -spektakl pt Gra o szczęście
2. Udział w Festiwalu Teatralnym w Czerwionce- pt Gra o szczęście
3. Występ dla rodziców -spektakl „Gra o szczęście- czerwiec 2020

I semestr

II semestr

6. MARIAN FOLGA Materia styczeń
7. PAULINA GACEK koncert kolęd

koncert – klasy wokalne

popis sekcji keyboardu

grudzień

styczeń

czerwiec

8. RENATA GACEK Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Złota Kantyczka

Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR

Konkurs Piosenki z okresu Solidarności

Konkurs Piosenki Wygraj sukces

Grudzień

kwiecień

maj

9. ANNA GIL Przedstawienie kwiecień/ maj
10. KATARZYNA GÓRECKA Konkurs Plastyczny dla Przedszkolaków

Zabawa Karnawałowa dla Przedszkolaków

Październik/

listopad

luty

11. ZYGMUNT KOBIAŁKA Koncert Kolęd

Dzień Ojca

styczeń

czerwiec

12. BARBARA KOCZUR XI Warsztaty profilaktyczne 

Warsztaty autorskie plastyczne

Warsztaty profilaktyczne

Wyjazd. Festiwal artystyczny

listopad

grudzień

kwiecień

maj

13. KAJA KWADRANS    
14. EWA LIS Gala tańca

Gala tańca

luty

czerwiec

15. ARTUR MAJEWSKI Winylowe warsztaty

Kolędowanie

Wiosenne muzykowanie

Warsztaty Piosenki Wakacyjnej

listopad

grudzień

marzec

czerwiec

16. BOGDAN MALISZ Europejski Tydzień Kodowania CODEWEEK 2019 październik/listopad
17. FRANCISZEK NADZIEJKO    
18. ANNA NIEZABITOWSKA    
19. MIROSŁAW OLEKSZAK    
20. RADOSŁAW PYSZCZAK    
21. LUCYNA STANISŁAWSKA    
22. EWA SZPAK Wojewódzki Konkurs Pieśni i Poezji o Tematyce Patriotycznej

Konkurs Piosenki z okresu „Solidarności”

listopad
23. ZBIGNIEW SZUSTER Herbertiada

Kwartalny Turniej Szachowy

marzec

październik/

grudzień/ kwiecień

24. ELŻBIETA TRZECIAK Warsztaty Wielkanocne kwiecień
25. GRZEGORZ TUCKI Mikołajkowe Zawody we Wspinaczce Sportowej

Pierwszy Dzień Wiosny na Ściance

grudzień

marzec

26. ANNA WYJADŁOWSKA    
27. KONSTANCJA ZARZYCKA Przegląd Teatrów Profilaktycznych

Przegląd Humoru

marzec

grudzień