HARMONOGRAM ZAJĘĆ w r. szk. 2019/2020

Harmonogram zajęć w MDK w r.szk. 2019/2020

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela,

Liczba godzin ogólnie

Nazwa koła

Dzień tygodnia

Liczba godzin

Godzina

Nr sali

  1.  

Zbigniew Adamczyk

4

DZIENNIKARSKIE

Wtorek

16.00-19.00

304

  1.  

Monika Darkowska

7

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Poniedziałek 3

Środa 4

16.00-18.15

16.00-19.00

305

  1.  

Dobiesław Derda

6

STRZELECKIE

Poniedziałek 3

Czwartek 3

14.45-17.00

14.45–17.00

STRZELNICA MIEJSKA

  1.  

Anna Dzierwa

4

TEATRALNE AKAD

Poniedziałek 4

16.30-19.30

SALA AUDIOWIZUALNA

  1.  

Paulina Gacek

12

WOKALNE

KEYBOARD

ZESPÓŁ WOKALNY

UKULELE

Poniedziałek 4

Wtorek 4

Środa 4

15.45-18.45

15.45-18.45

15.45-18.45

303

  1.  

Anna Gil

3

WARSZTATY TEATRALNE SP5

Piątek

8.05-10.20

303

  1.  

Marian Folga

18

RYSUNEK I MALARSTWO

CERAMIKA

AKROBATYKA

TEATR TAŃCA DYEMOTION

Poniedziałek 4

Wtorek 2

Środa 3

Czwartek 6

Piątek 3

15.00-18.00

16.30-18.00

16.15-18.30

15.00-19.30

18.30-20.45

202

302

TANECZNA PARTER

  1.  

Renata Gacek

18

MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZYCZNE

Poniedziałek 2

Środa 4

Piątek 4

18.00-19.30

18.00-21.00

18.00-21.00

 

  1.  

Katarzyna Górecka

18

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Poniedziałek 4

Wtorek 4

Środa 4

Czwartek 4

Piątek 2

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

8.30-10.00

301

  1.  

Barbara Koczur

18

SZYCIE RĘCZNE

RYSUNEK I MALARSTWO

PROJEKTOWANIE UBIORU

RYSUNEK I MALARSTWO

PLASTYKA-TECHNIKI RÓŻNE

Poniedziałek 4

Wtorek 3

Środa 4

Czwartek 4

Piątek 3

15.15-18.15

12.45-15.00

15.15-18.45

14.00-17.00

14.00-16.15

201

201

302

  1.  

Zygmunt Kobiałka

3

CHÓR MINSTREL

Czwartek

16.00-18.15

204

  1.  

Anna Korczyk

4

TEATR AKAD

CZADOWE DZIECIAKI

Poniedziałek

16.30-19.30

AUDIOWIZUALNA

  1.  

Paweł Lisowski

5

PIŁKA SIATKOWA, LIGA

Poniedziałek 2

Wtorek 3

18.30-20.00

18.15-20.30

SALA GIM. MDK

  1.  

Artur Majewski

18

GITARA POCZĄT.

BIG-BAND

GITARA POCZĄT. 1

GITARA ZAAWANS. 2

GITARA POCZĄT. 1

GITARA ZAAWANS. 2

GITARA POCZĄT. 1

GITARA ZAAWANS. 2

GITARA POCZĄT. 1

GITARA ZAAWANS. 2

Poniedziałek 1

Poniedziałek 5

Wtorek 3

 

Środa 3

 

Czwartek 3

 

Piątek 3

 

15.30-16.15

16.15-20.00

15.30-16.15

16.15-17.45

15.30-16.15

16.15-17.45

15.30-16.15

16.15-17.45

15.30-16.15

16.15-17.45

 

205

205

205

 

205

 

205

  1.  

Bogdan Malisz

18

ROBOTYKA

INFORMATYKA/GRAFIKA

Wtorek 3

Czwartek 3

Piątek 3

Sobota 9

17.15-19.30

17.15-19.30

17.15-19.30

8.30-15.15

203 

203

203

203

  1.  

Franciszek Nadziejko

3

MINI PIŁKA NOŻNA

Środa 1

Piątek 2

14.35-15.20

14.35-16.05

SP15

  1.  

Anna Niezabitowska

5

PIŁKA SIATKOWA, LIGA

Wtorek 1

Środa 2

Czwartek 2

14.30–15.15

18.00-19.30

17.00-18.30

SP13

  1.  

Ewa Lis

18

BALET KREATYWNY 1

TANIEC WSPÓŁCZESNY 1

WARSZTATY TANECZNE SP5

BALET PRZEDSZKOLAKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY 2

GRUPA MODERNSPIN 2

BALET KREATYWNY 2

GRUPA MODERNSPIN 1

GRUPA WHATEVER

Poniedziałek 1

Poniedziałek 2

Piątek 3

Piątek 1

Piątek 2

Piątek 2

Sobota 1

Sobota 3

Sobota 3

17.00-17.45

17.45-19.15

8.05-10.20

15.45-16.30

16.30-18.00

19.45-21.15

8.00-8.45

8.45-11.00

11.00-13.15

SALA TANECZNA

  1.  

Mirosław Olekszak

5

PIŁKA SIATKOWA, LIGA

Wtorek 2

Czwartek 3

18.00-19.30

18.00-20.15

SP16

  1.  

Radosław Pyszczak

5

PIŁKA SIATKOWA, LIGA

Środa 2

Czwartek 3

16.30-18.00

16.00-18.15

SP5

  1.  

Ewa Szpak

8

TEATRALNE

MEDIALNE, TELEWIZYJNE

TEATRALNE

Czwartek 2

Wtorek

Sobota 4

17.00-18.30

17.30-19.00

10.00-13.00

AUDIOWIZUALNA

  1.  

Lucyna Stanisławska

18

RYSUNEK I MALARSTWO

Czwartek 4

Piątek 3

12.00-15.00

12.00-14.15

 

  1.  

Zbigniew Szuster

3

KOŁO SZACHOWE, ROZRYWKI UMYSŁOWE

Środa 3

15.30-17.45

203

  1.  

Elżbieta Trzeciak

8

CERAMIKA

Poniedziałek 4

Czwartek 4

16.30-19.30

16.30-19.30

302

  1.  

Grzegorz Tucki

18

WSPINACZKA SPORTOWA

Poniedziałek 4

Wtorek 4

Środa 2

Czwartek 4

Piątek 4

15.15-18.15

15.15-18.15

14.30-16.00

15.15-18.15

15.15-18.15

SALA GIM

SALA GIM

SP NR 6

SALA GIM

SALA GIM

  1.  

Kaja Utkowska

18

URLOP MACIERZYŃSKI

     
  1.  

Anna Wyjadłowska

9

WARSZTATY ARTYSTYCZNO-RĘKODZIELNICZE

Wtorek 3

Czwartek 3

Czwartek 3

13.00-15.15

12.15-14.30

14.45-17.00

STOWARZYSZENIE BETLEJEM

  1.  

Konstancja Zarzycka

18

KOŁO MIŁOŚNIKÓW LITERATURY

FILMOWE

MEDIALNE, RADIOWE

DZIENNIKARSKIE

TEATRALNE

Poniedziałek 4

Piątek 3

Czwartek 3

Środa 4

Wtorek 4

15.00-18.00

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-18.00

16.00-19.00

203

AUDIOWIZUALNA

205/304

203

AUDIOWIZUALNA