HARMONOGRAM ZAJĘĆ w r. sz. 2018/19

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MDK 2018/2019
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela,

liczba godzin ogólnie

 

Nazwa koła

 

Dzień tygodnia

liczba godzin

Godzina Nr sali
1. ZBIGNIEW ADAMCZYK

 4

TEATRALNE

 

DZIENNIKARSKIE

Wtorek    2

 

Poniedziałek 2

 

16.00- 17.30

 

18.30-20.20

303

 

303

2.   ANNA DZIERWA

4

 

TEATRALNE AKAD

 

 

 

Poniedziałek 4

16.30- 19.30 Audio-

wizualna

303

3. DOBIESŁAW DEREDA

6

STRZELECKIE Poniedziałek 3

czwartek 3

14.45- 17.00

14.45- 17.00

Strzelnica miejska
4. ROMUALD ENGEL

6

SIATKÓWKA

 

 

 

Wtorek 3

sobota 3

18.00- 20.15

13.00- 15.15

Hala sportowa
5.  PAULINA GACEK

18

WOKALNE- W

KEYBOARD -K

ZESPÓŁ WOKALNY- Z

UKULELE- U

 

Poniedziałek 3

wtorek 4

środa 4

czwartek 4

piątek 3

16.15- 18.30  K-W-K

16.15- 19.15  W-W-W-K

16.15- 19.15 W-K-W-W

16.15- 19.15  Z-W-W-K

14.15- 16.30 W-U-K

 

 

audiowizualna

6. ANNA GIL

6

WARSZTATY TEATRALNE

SP 5

Piątek  5c – 3

piątek 4c- 3

8.10- 10.25

11.35- 13.50

303
7. MARIAN FOLGA

18

RYSUNEK I MALARSTWO 

 

 

CERAMIKA

 

 

CAPOEIRA

I AKROBATYKA

 

 

TEATR TAŃCA DYEMOTION

poniedziałek   4

wtorek    2                    

 

środa 3           

 

 

czwartek        5

 

 

 

czwartek         1

piątek             3

15.00- 18.00  

16.30- 18.00

 

16.15- 18.30

 

 

15.00- 18.45

 

 

 

18.45- 19.30

18.30- 20.45

202

 

 

302

 

 

taneczna parter

 

 

taneczna parter

8.  

RENATA GACEK

18

 

 

MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZYCZNE

 

 wtorek    3

 środa   3

 czwartek   2

 piątek   2

 

 

 

18.00- 20.15

18.00- 20.15

18.00- 19.30

18.00- 19.30

 

 

 

205

9. KATARZYNA GÓRECKA

18

Urlop macierzyński      
10. PAWEŁ LISOWSKI

6

PIŁKA SIATKOWA Poniedziałek 3

piątek 3

18.15- 20.30

16.18.15

Hala sportowa
11. MAGDALENA GONERA

18

BALET 4

MODERN 6-8

GRUPA TAN. MODERN

 

 

WARSZTATY TAN. SP 5

BALET 4-5 PODSTAWY

 

MODERN PODST 5-6

MODERN KONT 6-7

 

BALET 4-5

BALET 3

MODERN 6-8 PODST

Czwartek  1

czwartek 2

czwartek 3

           

 

 

piątek 3

piątek 1

 

 

piątek 1

piątek 2

 

 

sobota 1

sobota 1

sobota 3

14.45- 15.30

15.30- 17.00

17.00- 19.15

 

 

11.35- 13.50

15.30- 16.15

 

16.15- 17.00

17.00- 18.30

 

8.00- 8.45

8.45- 9.30

9.30- 11.45

 

 

 

305

 

 

 

 

 

305

 

 

 

 

 

 

 

305

12. JAROSŁAW OPRZĄDEK

6

SIATKÓWKA Poniedziałek 3

czwartek 3

16.00- 18.15

16.00-18.15

SP13
13. KAJA UTKOWSKA

18

L-4      
14. BARBARA KOCZUR

18

SZYCIE RĘCZNE

RYSUNEK I MALARSTWO

 

PROJEKTOWANIE

 UBIORU

 

CERAMIKA

 

WARSZTATY PLASTYCZNE SP5

Poniedziałek 4

wtorek    3

 

środa    4

 

 

czwartek 4

 

piątek 3

 

15.15- 18.15

12.45 – 15.00

 

15.15- 18.15

 

 

13.00- 16.00

 

8.10- 10.25

 

 

 

201

 

 

 

 

302

 

201

 

15. ZYGMUNT KOBIAŁKA

3

 

 

 

CHÓR MINSTREL

 

 

 

CZWARTEK  3 16.00-18.15

 

 

204

 

 

16. ANNA KORCZYK

4

TEATR AKAD

CZADOWE DZIECIAKI

 

poniedziałek   4

 

16.30- 19.30 Audio-

wizualna

303

17. ARTUR MAJEWSKI

18

GITARA Poniedziałek 5

wtorek  2

środa  2

czwartek  2

piątek  2

sobota 5

 

16.15- 20.00

16.15- 17.45

16.15- 17.45

16.15- 17.45

16.15- 17.45

9.00- 12.45

 

 

205

18. BOGDAN MALISZ

9

ROBOTYKA

 

 

INFORMATYKA/GRAFIKA

Piątek  3

 

 

 

sobota  6

 

 

16.30- 18.45

 

 

 

9.30-  14.00

 

203

19. FRANCISZEK NADZIEJKO

3

 MINI PIŁKA  NOŻNA

 

Poniedziałek 1

Środa 2

 

 

 

14.40- 15.25

15.25- 16.55

SP  15
20. EWA LIS

18

BALET DLA MALUCHA

BALET PRZEDSZKOLAKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY

 

BALET DLA MALUCHA

BALET KREATYWNY

BALET KREATYWNY

MODERN SPIN

 

BALET  DLA MALUCHA

BALET KREATYWNY

TANIEC WSPÓŁCZESNY

MODERN SPIN

GRUPA WHATERN

Poniedziałek 1

Poniedziałek 1

Poniedziałek 2

 

piątek 1

piątek 1

piątek 1

piątek 2

 

 

sobota 1

sobota 1

sobota 2

sobota 2

sobota 3

 

 

 

 

16.15- 17.00

17.00- 17.45

17.45- 19.15

 

15.45- 16.30

16.30- 17.15

17.15- 18.00

19.45- 21.15

 

 

8.00- 8.45

8.45- 9.30

9.30- 11.00

11.00-  12.30

12.30- 14.45

 

Sala taneczna

 

 

sala taneczna

 

 

305

 

 

sala taneczna

21. EWA SZPAK

8

TEATRALNE 

 

MEDIALNE  LO 1

 

TEATRALNE

wtorek 2

 

CZWARTEK 3

 

 SOBOTA 3

 

( co 2 tyg – 6 h)

17.00- 18.30

 

16.00- 18.15

 

9.00- 13.30

 

Sala

teatralna

audio-

wizualna

 

Sala

teatralna

22. LUCYNA STANISŁAWSKA

18

RYSUNEK I MALARSTWO poniedziałek  4

środa  3

 

 

12.00- 15.00

12.00- 14.15

 

202

23. ZBIGNIEW SZUSTER

3

ROZRYWKI UMYSŁOWE

KOŁO SZACHOWE

wtorek 3

 

 

15.45- 18.00 203
24. ELŻBIETA TRZECIAK

8

CERAMIKA Poniedziałek 4

wtorek  4

 

 

 

 

15.00–  18.00

16.30- 19.30

302
25. GRZEGORZ TUCKI

18

WSPINACZKA SPORTOWA Poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

15.15- 18.15

15.15- 18.15

           14.30- 16.00    SP 6

15.15- 18.15

15.15- 18.15

Sala

gimna-

styczna

 

26. ANNA WYJADŁOWSKA

9

WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE Wtorek 3

 

 

czwartek 3

 

 

 

czwartek 3

 

14.00- 16.15

 

 

12.15- 14.30

 

 

 

14.45- 17.00

 Betlejem

 

ognisko wychowawcze

 

 

 Betlejem

27. KATARZYNA WYJADŁOWSKA

9

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE

 

Poniedziałek 3

 

środa 3

 

czwartek 3

 

 

 

14.00- 16.15

 

14.00- 16.15

 

12.15- 14.30

 Betlejem

 

 

Betlejem

 

ognisko wychowawcze

28. KONSTANCJA ZARZYCKA

18

KOŁO MIŁOŚNIKÓW LITERATURY

 

K. FILMOWE

 

ZAJĘCIA  HUMANISTYCZNO-MEDIALNE LO 1

 

 

DZIENNIKARSKIE

 

 

 

TEATRALNE

 

 

 

Poniedziałek  4

 

 

piątek  3

 

czwartek 3

 

 

 

 

środa  4

 

 

 

wtorek 4

 

16.00- 19.00

 

 

15.00- 17.15

 

14.45-  17.00

 

 

 

 

13.00- 16.00

 

 

 

16.00 –  19.00

 

203

 

audio-

wizualna

 

audio-wizualna 303

 

 

203

 

 

 

audio-

wizualna