Calendar

Kwi
28
nie
2019
TO JEST CHORE
Kwi 28@20:30 – 22:15
TO JEST CHORE

KABARET MŁODYCH PANÓW

28 kwietnia 2019
JAWORZNO – „To jest chore!”

Maj
5
nie
2019
MAYDAY – Teatr Plejada
Maj 5@19:00 – 21:00
MAYDAY - Teatr Plejada

Teatr Plejada 

reżyseria i scenografia Piotr Męderak

Maj
26
nie
2019
WAŻNE PIOSENKI koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY
Maj 26@18:00 – 20:00
Cze
5
śr
2019
Wojciech Cejrowski – Prawo Dżungli
Cze 5@17:00 – 19:00
Wojciech Cejrowski - Prawo Dżungli

Wojciech Cejrowski w programie stand up comedy – opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

Wojciech Cejrowski – pisarz, autor filmów „Boso przez świat”, antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku. Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem:

Paź
20
nie
2019
ZA GRANICĄ ŻARTU
Paź 20@16:00 – 18:00
ZA GRANICĄ ŻARTU

KABARET NOWAKI, 20 PAŹDZIERNIKA, GODZ.16,00, 60/50 ZŁ

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Lis
9
sob
2019
JOJO
Lis 9@19:00 – 20:45

O czym jest JOJO?
(proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się). Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy ile utworów zostało poświęconych temu (jakże dramatycznemu) zagadnieniu zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie (a Państwo na ich przeczytanie), więc (z braku tak naszego, jak i przed wszystkim Państwa czasu) nie podejmujemy się tego wzywania…
Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał (jeśli ktoś wie dlaczego prosimy o kontakt mailowy) to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem.