BAWIĆ SIĘ SŁOWEM (e-zajęcia 3)

Podczas zajęć online pracujemy z poszczególnymi osobami nad ich rolami w sztuce pt. „Dziecko ze smartphonem”. Temat jest bardzo aktualny- zatem rozmawiamy także na temat uzależnienia od telefonu komórkowego i laptopa. Młodsze dzieci postanowiły narysować, co można robić ciekawego zamiast nieustannie korzystać z telefonu. Na zajęciach rozmawiamy również o powstawaniu różnorodnych form scenicznych takich jak: teatr, musical, opera, balet. Uczniowie oglądają ciekawe filmiki:
Najlepsze musicale dziecięce

Kultura od kuchni – teatr

Jak powstają filmy?

Jak powstaje opera?

Jak powstaje balet?

Kultura od kuchni – plan filmowy

W samolocie – improwizacja

Praca aktora od kulis

?enablejsapi=1&autoplay=0&cc_load_policy=0&iv_load_policy=1&loop=0&modestbranding=0&rel=1&fs=1&playsinline=0&autohide=2&theme=dark&color=red&controls=1&