A WŁASNIE, ŻE BYŁ SZAŁ!

Ten konkurs w swojej formule ma zapisana wolność. Zaproszony do udziału jest „KAŻDY obdarzony talentem bez względu na wiek, zawód, wykształcenie, płeć, narodowość, miejsce zamieszkania czy wygląd”.

Nie ma żadnych (poza obyczajowymi) ograniczeń – można śpiewać, tańczyć, recytować, fikać kozły lub haftować. Przegląd talentów Szału nie ma” zaprasza już od ośmiu lat, zawsze w ferie, aby dać szansę tym, którzy czas wolny spędzają w mieście. Mimo to organizatorzy nie mogą się przebić do szerszego grona utalentowanych. Wystąpiło zaledwie sześcioro, które profesjonalne jury oceniało pod kątem: atrakcyjności programu, nowatorstwa, samodzielności, stopnia trudności, talentu wykonawcy oraz czy show znalazł aprobatę publiczności.
Wystąpili: Maciej Ciechelski – keyboard, Patrycja Sinicka – śpiew, Julia Tekiela – wiolonczela, Paweł Sulewski – gitara i śpiew, Patrycja Najdek – keyboard, Aleksandra Jakowczyk – recytacja.
Jurorzy w składzie: Lucyna Stanisławska, Ewa Szpak i Michał Łyp nie mieli kłopotu z wydaniem werdyktu. Zgodnie uznali, że zwyciężyli goście Paweł Sulewski z Rybnika i Patrycja Sinicka z Sosnowca. Widownia bynajmniej nie protestowała – Paweł to już prawdziwy showmen, a głos Patrycji sprawiał, że niejednemu dech zapierało w piersiach. Rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *