TANECZNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Taneczne zakończenie roku szkolnego – pokaz końcoworoczny części grup prowadzanych w tym roku szkolnym przez p. Magdalenę Gonerę odbyło się 21 czerwca o godzinie 18:00 . Więcej »

LETNI WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY W MDK

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W JAWORZNIE WAKACJE 2019 Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00- 12.00 Więcej »

Piątka w MDK

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z dwóch klas: 4c i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworznie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, które miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Na Więcej »

Postać – Kostium – Wizerunek

W ramach pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie realizowane są cotygodniowe warsztaty projektowania. Praca przestrzenna z tkaniną przy użyciu manekina jest najbardziej lubianym zajęciem wychowanków, jednak wymaga opanowania technicznego oraz stopniowego Więcej »

KONCERT PODSUMOWUJĄCY

11.06.19. młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne w MDK miała po raz pierwszy okazję stanąć na wielkiej scenie dając popis swoich wokalnych umiejętności, nad którymi solidnie pracowali cały rok. Więcej »

NA KONKURS POZA KONKURSEM

Po raz czwarty w Jaworznie odbędzie się w czerwcu Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Teatrów Osób Bardzo Dorosłych AMARANTUS. Dlaczego taka jego nazwa? W przeglądzie mogą brać udział osoby, grupy teatralne. których średnia wieku Więcej »

OJCOWIE PILNIE POSZUKIWANI!

Siódmy, magiczny koncert z okazji Dnia Ojca w Młodzieżowym Domu Kultury, rozczarował krytykantów-defetystów oczekujących totalnej dezorganizacji i absolutnej przypadkowości oraz (niestety) stał się dowodem, że współcześni polscy ojcowie są albo zbyt zapracowani, Więcej »

TAŃCZĄCY WOJOWNICY

Młodzieżowy Dom Kultury przez trzy dni gościł niezwykłych tancerzy – wojowników, zakochanych w brazylijskiej capoierze. Ćwiczyli, tańczyli, grali i śpiewali nie tylko wewnątrz budynku, lecz wychodzili także w plener, zachęcając przechodniów do Więcej »

TANECZNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Taneczne zakończenie roku szkolnego – pokaz końcoworoczny części grup prowadzanych w tym roku szkolnym przez p. Magdalenę Gonerę odbyło się 21 czerwca o godzinie 18:00 .

LETNI WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY W MDK

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W JAWORZNIE WAKACJE 2019

Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00- 12.00

Piątka w MDK

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z dwóch klas: 4c i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworznie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, które miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Na zajęciach młodzi artyści mogli lepiej poznać samych siebie oraz własne talenty. Myślą przewodnią działań artystycznych była nauka przez zabawę oraz samodzielność w twórczych poszukiwaniach.

Postać – Kostium – Wizerunek

W ramach pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie realizowane są cotygodniowe warsztaty projektowania. Praca przestrzenna z tkaniną przy użyciu manekina jest najbardziej lubianym zajęciem wychowanków, jednak wymaga opanowania technicznego oraz stopniowego nabywania umiejętności kompozycyjnych przy użyciu różnych gatunków materiałów.

KONCERT PODSUMOWUJĄCY

11.06.19. młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne w MDK miała po raz pierwszy okazję stanąć na wielkiej scenie dając popis swoich wokalnych umiejętności, nad którymi solidnie pracowali cały rok.