INFORMACJA

INFORMACJA O PRZENIESIENIU LUB ODWOŁANIU IMPREZ ARTYSTYCZNYCH W OKRESIE DO 30 KWIETNIA 2020 W SALI KONCERTOWEJ MDK Spektakl „Nerwica natręctw” – przeniesiony na 27 września Spektakl „Zdradziłeś mnie kotku” – odwołany Kabaret Więcej »

COVID 19

Krótki film wyjaśniający dzieciom w przystępny sposób obecną sytuację. Dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury.. Więcej »

APEL

Apel do uczestników zajęć MDK i ich rodziców: Proszę o bezwzględne przestrzeganie obowiązku pozostawania przez dzieci i młodzież w domu na czas zawieszenia funkcjonowania Młodzieżowego Domu Kultury. Podaję również link do strony Więcej »

OGŁOSZENIA

Szanowni Państwo, Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, a także Państwa, zgodnie z ogólnopolskimi zalecaniami dot. bezpieczeństwa publicznego, Prezydent Miasta wydał zalecenie dotyczące odwołania lub przesunięcia na inny termin zaplanowanych Więcej »

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE I DYDAKTYCZNE ODWOŁANE!

Szanowni Państwo W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo  Wychowanków i pracowników MDK , działając prewencyjnie i w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Jaworznie, z przykrością informuję, że wszystkie zajęcia dydaktyczne i wychowawcze zostają Więcej »

IDŹ – POSADŹ DRZEWO!

Dnia 8 marca 2020 roku studenci VI semestru Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie – mieszczący się przy ulicy Inwalidów Wojennych 2 wspólnie z partnerami oraz Więcej »

PARLAMENT W KRZYWYM OKNIE

Ray Cooney (ur. 30 maja 1932) – brytyjski komediopisarz, określany jako mistrz farsy, znany przede wszystkim z Mayday 1 i 2 (oczywiście wystawione obie części na scenie MDK – jakżeby inaczej – Więcej »

TOTO JE DIVADLO!

„To jest teatr!” – tak zapewne pomyśleli jurorzy szesnastej edycji mistrzostw w malowaniu ciała na Słowacji, kiedy decydowali o przyznaniu nagród Marianowi Foldze i Wiktorii Wędzisze. Temat konkursu rozgrywającego się podczas tegorocznych, Więcej »

INFORMACJA

INFORMACJA O PRZENIESIENIU LUB ODWOŁANIU IMPREZ ARTYSTYCZNYCH W OKRESIE DO 30 KWIETNIA 2020 W SALI KONCERTOWEJ MDK

Spektakl „Nerwica natręctw” – przeniesiony na 27 września
Spektakl „Zdradziłeś mnie kotku” – odwołany
Kabaret Hrabi – przeniesiony na 8 września
Koncert Andrzeja Piasecznego – przeniesiony na 13 września
Spektakl „Anioł i kobiety” – przeniesiony 21 listopada
Spektakl „Edukacja Rity” – odwołany
Spektakl „Świnka Peppa” – przeniesiony na 4 października

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ INFORMUJEMY ŻE PRZY IMPREZACH PRZENIESIONYCH NA INNY TERMIN BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ, NATOMIAST BILETY Z ODWOŁANYCH SPEKTAKLI BĘDZIE MOŻNA ZWRÓCIĆ W KASIE ARETE PO PONOWNYM URUCHOMIENIU DOMU KULTURY 20.04.2020r / TERMIN MOŻE ULEC ZMIANIE/

COVID 19

Krótki film wyjaśniający dzieciom w przystępny sposób obecną sytuację. Dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury..

APEL

Apel do uczestników zajęć MDK i ich rodziców:
Proszę o bezwzględne przestrzeganie obowiązku pozostawania przez dzieci i młodzież w domu na czas zawieszenia funkcjonowania Młodzieżowego Domu Kultury.
Podaję również link do strony miasta um.jaworzno.pl , gdyż tam znajduje się informacja o organizacji pracy Urzędu Miejskiego w Jaworznie.
Dyrektor MDK

OGŁOSZENIA

Szanowni Państwo,

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, a także Państwa, zgodnie z ogólnopolskimi zalecaniami dot. bezpieczeństwa publicznego, Prezydent Miasta wydał zalecenie dotyczące odwołania lub przesunięcia na inny termin zaplanowanych wydarzeń kulturalnych (spektakli, konkursów itp.) i cyklicznych zajęć prowadzonych w jednostkach od teraz do minimum końca kwietnia br.

Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, zapewniamy, że nasze działania wynikają wyłącznie z najwyższej troski o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz oraz pracowników i wychowanków.

dyr. Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków mgr inż. Szczepan Paliński

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE I DYDAKTYCZNE ODWOŁANE!

Szanowni Państwo

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo  Wychowanków i pracowników MDK , działając prewencyjnie i w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Jaworznie, z przykrością informuję, że wszystkie zajęcia dydaktyczne i wychowawcze zostają odwołane w terminie od dn. 12  marca do świąt Wielkanocnych 202o r.  Sytuacja związana z epidemią jest zmienna, więc można się spodziewać kolejnych decyzji, o których natychmiast poinformuję. 

Podjąłem również z  ubolewaniem, bowiem zdaję sobie sprawę w ogromu wysiłków podejmowanych przez dzieci, młodzież i ich nauczycieli – instruktorów włożonych w przygotowania do konkursu – decyzję o ODWOŁANIU Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży JAWOR 2020. 

dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury mgr inż. Szczepan Paliński