Dostrzeganie – Andareda w drodze do przeboju

Krótka charakterystyka zespołu: „W istocie nie ma znaczenia ani talent, ani intelekt – o wszystkim decyduje przebojowość wspierana talentem i intelektem”.  Jest talent, jest intelekt, lecz przebojowość… gdzieś na szarym końcu. Więcej »

TANECZNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Taneczne zakończenie roku szkolnego – pokaz końcoworoczny części grup prowadzanych w tym roku szkolnym przez p. Magdalenę Gonerę odbyło się 21 czerwca o godzinie 18:00 . Więcej »

LETNI WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY W MDK

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W JAWORZNIE WAKACJE 2019 Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00- 12.00 Więcej »

Piątka w MDK

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z dwóch klas: 4c i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworznie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, które miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Na Więcej »

Postać – Kostium – Wizerunek

W ramach pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie realizowane są cotygodniowe warsztaty projektowania. Praca przestrzenna z tkaniną przy użyciu manekina jest najbardziej lubianym zajęciem wychowanków, jednak wymaga opanowania technicznego oraz stopniowego Więcej »

KONCERT PODSUMOWUJĄCY

11.06.19. młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne w MDK miała po raz pierwszy okazję stanąć na wielkiej scenie dając popis swoich wokalnych umiejętności, nad którymi solidnie pracowali cały rok. Więcej »

NA KONKURS POZA KONKURSEM

Po raz czwarty w Jaworznie odbędzie się w czerwcu Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Teatrów Osób Bardzo Dorosłych AMARANTUS. Dlaczego taka jego nazwa? W przeglądzie mogą brać udział osoby, grupy teatralne. których średnia wieku Więcej »

OJCOWIE PILNIE POSZUKIWANI!

Siódmy, magiczny koncert z okazji Dnia Ojca w Młodzieżowym Domu Kultury, rozczarował krytykantów-defetystów oczekujących totalnej dezorganizacji i absolutnej przypadkowości oraz (niestety) stał się dowodem, że współcześni polscy ojcowie są albo zbyt zapracowani, Więcej »

Dostrzeganie – Andareda w drodze do przeboju

Krótka charakterystyka zespołu: „W istocie nie ma znaczenia ani talent, ani intelekt – o wszystkim decyduje przebojowość wspierana talentem i intelektem”.  Jest talent, jest intelekt, lecz przebojowość… gdzieś na szarym końcu.

TANECZNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Taneczne zakończenie roku szkolnego – pokaz końcoworoczny części grup prowadzanych w tym roku szkolnym przez p. Magdalenę Gonerę odbyło się 21 czerwca o godzinie 18:00 .

LETNI WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY W MDK

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W JAWORZNIE WAKACJE 2019

Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00- 12.00

Piątka w MDK

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z dwóch klas: 4c i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworznie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, które miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Na zajęciach młodzi artyści mogli lepiej poznać samych siebie oraz własne talenty. Myślą przewodnią działań artystycznych była nauka przez zabawę oraz samodzielność w twórczych poszukiwaniach.

Postać – Kostium – Wizerunek

W ramach pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie realizowane są cotygodniowe warsztaty projektowania. Praca przestrzenna z tkaniną przy użyciu manekina jest najbardziej lubianym zajęciem wychowanków, jednak wymaga opanowania technicznego oraz stopniowego nabywania umiejętności kompozycyjnych przy użyciu różnych gatunków materiałów.