HEJ KOLĘDA… I PASTORAŁKA

Cztery dni, od rana do wieczora trwało wyśpiewywanie kolęd i pastorałek stu pięćdziesięciu ośmiu „podmiotów wykonawczych” czyli solistów, duetów, zespołów i chórów z różnych stron Polski, którzy przybyli do Młodzieżowego Domu Kultury Więcej »

WYNIKI XVII „ZŁOTEJ KANTYCZKI”

PROTOKÓŁ OBRAD JURY XVII DIECEZJALNEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK ZŁOTA KANTYCZKA 2020 w MDK Jaworzno Więcej »

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W OCZACH DZIECKA

„Święty Mikołaj w oczach dziecka”- to pierwszy miejski konkurs plastyczny, który odbył się 04 grudnia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie. Jego tematem, jak łatwo zgadnąć, był Święty Mikołaj. Więcej »

KABARET JURKI

Mają fenomenalny kontakt z publicznością. Jeszcze nie pojawili się na scenie, a już rozpoczęli przepytywanie widzów – z efektem. Okazało się, że przyjechało sporo miłośników kabaretu spoza Jaworzna – z Bytomia, Chorzowa, Więcej »

BĄDŹ WRAŻLIWY NA INNYCH

Ludzie są mali i duzi, młodzi i starsi, czarni, śniadzi, żółci, biali, kobiety i mężczyźni. Różnią się mnóstwem cech, ale jedną mają wspólną – każdy lubi dostawać prezenty. Najwspanialszym bez wątpienia ofiarodawcą Więcej »

HARMONOGRAMY PRZESŁUCHAŃ „ZŁOTEJ KANTYCZKI”

Organizatorzy XV Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka  2019/20” proszą uczestników o zapoznanie się z harmonogramami przesłuchań: Więcej »

EUROPEJSKA UNIA WOKALISTÓW

  Po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni Ilona Janus – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie, zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w Festiwalu Piosenki Europejskiej. Więcej »

ROZŚPIEWANA BARKA

W VI Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej “Barka”, 22 listopada w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta oraz Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka zagrano po Więcej »

HEJ KOLĘDA… I PASTORAŁKA

Cztery dni, od rana do wieczora trwało wyśpiewywanie kolęd i pastorałek stu pięćdziesięciu ośmiu „podmiotów wykonawczych” czyli solistów, duetów, zespołów i chórów z różnych stron Polski, którzy przybyli do Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzników na eliminacje XVII DIECEZJALNEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK ZŁOTA KANTYCZKA 2020.

WYNIKI XVII „ZŁOTEJ KANTYCZKI”

PROTOKÓŁ OBRAD JURY XVII DIECEZJALNEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK ZŁOTA KANTYCZKA 2020 w MDK Jaworzno

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W OCZACH DZIECKA

„Święty Mikołaj w oczach dziecka”- to pierwszy miejski konkurs plastyczny, który odbył się 04 grudnia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie. Jego tematem, jak łatwo zgadnąć, był Święty Mikołaj.

KABARET JURKI

Mają fenomenalny kontakt z publicznością. Jeszcze nie pojawili się na scenie, a już rozpoczęli przepytywanie widzów – z efektem. Okazało się, że przyjechało sporo miłośników kabaretu spoza Jaworzna – z Bytomia, Chorzowa, nawet z Piekar.

BĄDŹ WRAŻLIWY NA INNYCH

Ludzie są mali i duzi, młodzi i starsi, czarni, śniadzi, żółci, biali, kobiety i mężczyźni. Różnią się mnóstwem cech, ale jedną mają wspólną – każdy lubi dostawać prezenty. Najwspanialszym bez wątpienia ofiarodawcą jest święty Mikołaj, w wersjach obcojęzycznych Santa Claus, Nico, Mikulasz, Miklosz nawet Died Moroz czyli Dziadek Mróz.